Burmistrz nie odpuszcza zalewu

Podczas dzisiejszego biegu Runmageddon Kids, który odbył się na terenie kamiennogórskiego zalewu, o czym informowaliśmy tutaj Janusz Chodasewicz zapowiedział, że podczas najbliższej sesji ponownie zaproponuje emisję obligacji, z których środki pozwolą zrealizować inwestycję na terenie zalewu oraz cmentarzu przy ul. Wałbrzyskiej i zaprasza na sesję wszystkich mieszkańców Kamiennej Góry.

– Na tej sesji rada miasta ma jeszcze raz szansę, aby podjąć ten temat, mam nadzieję, że w duchu oczekiwań mieszkańców. Mieszkańcy wypowiadają się w mediach społecznościowych za tą właśnie inwestycją, za zmianami na kamiennogórskim zalewie. […] To jest dla Kamiennej Góry rzecz niezwykle istotna. Mam nadzieję, że Państwo przyjdą na sesję, dając w ten sposób wyraz swojego poparcia dla idei modernizacji zalewu – mówi burmistrz Janusz Chodasewicz.

Sesja, na której ponownie rozpatrzona zostanie kwestia obligacji na remont ośrodka wypoczynku świątecznego, odbędzie się w piątek, 5 maja o godz. 15:00, o czym informowaliśmy tutaj: https://czadrow24.pl/lxxi-sesja-rady-miasta-kamienna-gora

Zobacz inne