Uwaga! Zaginął Rafał Szajnoga, mieszkaniec Witkowa w gminie Czarny Bór

Aktualizacja

Poszukiwania osoby zaginionej odwołane. Policjanci dziękują za pomoc. Mężczyzna jest cały i zdrowy.

Policjanci z Boguszowa-Gorc informują, że wydany dzisiaj komunikat w sprawie poszukiwań zaginionego 49-letniego mieszkańca Witkowa należy traktować jako nieaktualny. Mężczyzna skontaktował się z najbliższą rodziną, jest cały i zdrowy. Funkcjonariusze dziękują mediom za szybkie przekazanie informacji oraz samym mieszkańcom za każdy sygnał w tej sprawie.


Uwaga! Policjanci Komisariatu Policji w Boguszowie-Gorcach poszukują zaginionego 49-letniego Rafała Szajnogi – mieszkańca Witkowa w gminie Czarny Bór. Mężczyzna ostatni raz widziany był przez rodzinę 26 sierpnia tego roku i do tej pory nie nawiązał z nią kontaktu.

49-letni Rafał Szajnoga 26 sierpnia 2019 roku wyszedł z domu i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. Najbliżsi przekazali policjantom, iż nie pamiętają w co był ubrany w dniu zaginięcia.

Rysopis zaginionego 49-latka:
– wzrost: 170 cm
– tęga budowa ciała
– włosy siwe, krótkie
– nos prosty średni
– oczy ciemne

Wszystkich, którzy mają informację, o tym gdzie w/w mężczyzna może przebywać lub mogą pomóc w jego odnalezieniu, prosimy o kontakt pod numerem alarmowym Centrum Powiadamiania Ratunkowego 112, bezpośrednio w Komisariacie Policji w Boguszowie-Gorcach przy ul. Głównej 32a, bądź w Komendzie Miejskiej Policji w Wałbrzychu przy ul. Mazowieckiej 2.

Źródło: Policja Wałbrzych

Więcej policyjnych komunikatów prasowych w tagach policja.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment