T.LOVE zagrał w Krzeszowie

W sali widowiskowej Centrum Biblioteczno-Kulturalnego Gminy Kamienna Góra odbył się dziś (piątek, 10 listopada) koncert w ramach wydarzenia “Polski Rock na Dzień Niepodległości”.

W sali wypełnionej po brzegi wystąpił zespół T.LOVE. Muniek Staszczyk z kolegami z zespołu zagrali swoje wielkie hity. Publiczność bawiła się wyśmienicie. Przypominamy, że większość krążków T.LOVE, który króluje na polskiej scenie muzycznej 41 lat, zyskała status złotych płyt, a składankowy „Love Love Love The Very BesT.LOVE” pokrył się, w roku 2012 platyną.

Bardzo dużym i miłym zaskoczeniem dla Muńka był okolicznościowy tort, który przygotowała dla niego zastępca wójta Małgorzata Buszkiewicz.

Jako support wystąpiła Bożena Oleszkiewicz z zespołem. “Krzeszowska” publiczność nie zawiodła. Sala CBK była wypełniona po brzegi już na koncercie Bożeny Oleszkiewicz, która wykonała covery polskich wykonawców rockowych. Reportaż z koncertu dostępny tutaj.

Przypominamy również wcześniejsze gwiazdy polskiego rocka, które wystąpiły w Krzeszowie w ramach wydarzenia “Polski Rock na Dzień Niepodległości”.

Gwiazdą wieczoru w ubiegłym roku był Ørganek. Reportaż z koncertu dostępny tutaj.
W 2021 roku gwiazdą wieczoru był zespół Kobranocka. Reportaż fotograficzny dostępny tutaj.
Również w 2021 roku na krzeszowskiej scenie wystąpił Tymon Tymański. Reportaż fotograficzny dostępny tutaj.
W 2019 roku gwiazdą wieczoru był zespół Chłopcy z Placu Broni. Reportaż fotograficzny dostępny tutaj.

Share

Zobacz inne