Podpisano umowę na remont klubu Relax

W dniu 12 sierpnia 2019 roku w gabinecie burmistrza Janusza Chodasewicza podpisano umowę z firmą ROKOM na remont kamiennogórskiego klubu Relax.

Zdecydowałem o remoncie, a rada miasta poparła ten pomysł, mając na uwadze postulaty mieszkańców Kamiennej Góry, a przede wszystkim użytkowników siłowni w tym klubie. Pozostawienie tego obiektu w stanie dzisiejszym nie wchodziło w grę nie tylko z powodów technicznych, ale też estetycznych. Przy odnowionym nowym CK wyglądałby strasznie. Mimo to decyzja o podjęciu koniecznych prac nie była łatwa. Dwie startujące w przetargu o udzielenie zamówienia firmy złożyły oferty znacznie przekraczające nasze na ten cel środki. Tańsza z nich, czyli firma ROKOM, wyceniła swoje usługi na 290 tys. zł. Mieliśmy w budżecie tylko 130 tys. Na ostatniej sesji dokonaliśmy więc korekty – rada jednomyślnie zaakceptowała dołożenie brakujących 160 tys. zł.

facebook.com/Janusz-Chodasewicz-burmistrz-Kamiennej-Góry


Podpisana umowa zakłada remont dachu i elewacji wraz z dociepleniem oraz wymianę stolarki okiennej i drzwiowej. Prace mają zostać zakończone do 31 października br.

Share

Zobacz również

Dodaj komentarz