Muzyka zespołu Metallica symfonicznie w Wałbrzychu

W sezonie 2020 powróci do Polski wyjątkowy projekt – pod szyldem “Muzyka zespołu Metallica symfonicznie” wystąpi SCREAM INC. jeden z najlepszych coverbandów Metallica na świecie. Towarzyszyć im będzie orkiestra symfoniczna ‘Orion’. Na koncertach usłyszymy największe przeboje Metallica w symfonicznych aranżacjach wykonanych tak jak na słynnej płycie “Metallica S&M”.

To blisko dwie godziny klasyki rocka/metalu w niezwykłym wydaniu.

Scream Inc. istnieją od 2008 roku i osiągnęli wielki sukces, stając się najbardziej znaczącym tribute-band’em z Europy Środkowej. Świadczą o tym choćby wyprzedane koncerty wszędzie gdzie grają. Ich kanał na portalu Youtube jest wysoce oceniany i oglądany w Stanach Zjednoczonych i Europie głównie ze względu na wysoką jakość produkcji. Są też pierwszym i jedynym tribute-band’em który ma w dorobku symfoniczny koncert S&M. Jeden z najbardziej udanych występów zespołu odbył się 17 kwietnia 2016 w „Moskwa Kremlin Palace”, gdzie na widowni zasiadło ponad 6 000 osób! Ten show stał się największym w historii koncertem-hołdem dla zespołu Metallica. Nie przegapcie okazji, aby zobaczyć na żywo najlepszy tribute band grupy Metallica!

Koncert odbędzie się Aqua Zdrój Wałbrzych, 2 marca 2020 roku o godz. 19:00. Bilety w cenie 100 zł dostępne na ticketmaster.pl.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment