Miły Pan w kamiennogórskim CK

Miłośnicy muzyki tanecznej doczekali się w końcu swojego ulubieńca. W sali widowiskowej kamiennogórskiego Centrum Kultury odbył się dziś (piątek, 25 listopada) Andrzejkowy koncert disco polo, podczas którego wystąpił Miły Pan.

Miły Pan to pseudonim artystyczny Piotra Kołaczyńskiego, wokalisty urodzonego w 1996 roku w Warszawie. Przygodę z muzyką rozpoczął w wieku 17 lat, początkowo tworząc wyłącznie dla siebie i grona najbliższych znajomych. Przełom nastąpił podczas występu w Disco Star, gdzie po raz pierwszy publicznie zaprezentował swój utwór „Królowa”, którego oczywiście nie zabrakło na kamiennogórskiej scenie. Fani bawili się wyśmienicie.

Przypominamy, że na portalu Relacje Regionalne można obejrzeć wiele reportaży fotograficznych z koncertów muzyki tanecznej: Power Play, Akcent i Zenek Martyniuk, Boys, Dr. Alban, Londonbeat, La Bouche, Top Girls, Piękni i Młodzi, Weekend, Czadoman, Łobuzy, Extazy, After Party, Playboys, Skaner, Classic, Voyager i wiele innych. Galerie dostępne tutaj.

Zobacz inne

Leave a Comment