Kierownik GOPS w Marciszowie odeszła na emeryturę

W dniu 28 maja br. w Urzędzie Gminy w Marciszowie odbyło się pożegnanie Pani Lucyny Nowak, która zakończyła pełnienie służby publicznej na stanowisku Kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej i odchodzi na zasłużoną emeryturę.

Wójt Wiesław Cepielik wyraził słowa uznania i szacunku, przekazując na ręce Pani Lucyny podziękowania. Nie zabrakło również kwiatów i życzeń od pracowników Urzędu Gminy.

Pani Lucyna Nowak odeszła na emeryturę  z bardzo bogatym doświadczeniem zawodowym, jako pracownik administracji, doradca personalny, kadrowa, dyrektor MOPS w Kamiennej Górze, kierownik biura Cechu Rzemiosł Różnych w Kamiennej Górze oraz kierownik GOPS w Marciszowie.

– Wierzę, że dziś towarzyszy Pani wyłącznie satysfakcja z zawodowych dokonań i poczucie dobrze spełnionego obowiązku. W imieniu własnym, pracowników Urzędu i jednostek podległych Gminy Marciszów składam podziękowania za długoletnią i owocną pracę na rzecz administracji samorządowej, w tym sumienną i odpowiedzialną pracę na stanowisku Kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Marciszowie – powiedział wójt Wiesław Cepielik.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment