Grzegorz Schetyna zaprezentował kandydatów do parlamentu

Na kamiennogórskim rynku odbyło się spotkanie z przewodniczącym Platformy Obywatelskiej. Grzegorz Schetyna przyjechał do Kamiennej Góry, aby przekonać wyborców do oddania głosów na kandydatów listy Koalicji Obywatelskiej, w tym posłanki Iwony Krawczyk. Grzegorzowi Schetynie towarzyszył również kandydat do Sejmu startujący z pozycji 1, Piotr Borys oraz kandydat do Senatu, Jerzy Pokój.

Przewodniczący Platformy Obywatelskiej spotkał się z mieszkańcami, samorządowcami i mediami. Podczas wizyty polityk namawiał do udziału w wyborach 13 października br.

Ważne jest abyśmy byli przy urnach, abyśmy dali gwarancję dalszego zaangażowania w sprawy samorządów, nasze sprawy. To są ludzie, którzy na pewno będą to robić.

Grzegorz Schetyna

Wizyta Grzegorza Schetyny w Kamiennej Górze wzbudziła dużo emocji. Wielu mieszkańców okazało politykowi sympatię, jednak znalazło się również kilku zwolenników partii rządzącej, którzy głośno wyrażali swoją dezaprobatę wobec działań partii opozycyjnej. Przewodniczący Platformy Obywatelskiej wyraził jednak nadzieję, że Polacy wybiorą partię, która buduje Polskę bez wykluczeń, Polskę uśmiechniętą.

Jak widzimy w ostatnich dniach ekipa, która agresywnie wspiera tych, którzy podejrzewani są o łamanie prawa, którzy podejmują decyzję, za które wszyscy się wstydzimy, wstydzimy się dzisiaj, ale jestem przekonany, że Polacy trzynastego października wybiorą tak, żeby to był dobry wybór, żeby jutro było lepsze, żebyśmy byli przekonani, że to jest wielka wspólna inwestycja w nas, w nas wszystkich, że budujemy Polskę bez wykluczeń, bez odpychania, bez grymasów, tylko Polskę uśmiechniętą, otwartości, Polskę obywatelską i dlatego tak gorąco namawiamy na głosowanie na listę nr 5 Koalicji Obywatelskiej. Jestem tutaj też, aby powiedzieć jak mało, który powiat i miasto Kamienna Góra ma świetnych reprezentantów i świetnych przedstawicieli na tej liście. Jest Iwona Krawczyk, która kandyduje z miejsca czwartego do Sejmu, aby reprezentować Kamienną Górę […] Ważne jest abyśmy wybierali ludzi, którzy tak naprawdę dają gwarancję rzetelnej pracy, ale też pokazują uczciwy życiorys i to wszystko co robili dotychczas i taką osobą jest Iwona Krawczyk…

Grzegorz Schetyna

Grzegorz Schetyna nawiązał również m.in. do budowy drogi S3, nowych miejsc pracy oraz potrzeby inwestycji w ludzi.

Przewodniczący Grzegorz Schetyna odwiedził Kamienne Górę w ramach kampanii wyborczej. Przypominamy, że wybory parlamentarne odbędą się 13 października br.

Zobacz również wideo.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment