Finał siatkówki LZS

W sobotę 14 listopada br. w Oławie siatkarki LKS Pagaz Krzeszów zagrały w finałowym turnieju dolnośląskich mistrzostw  LZS. W meczach grupowych wygrały 2:0 z drużyną PZS Żmigród  i przegrały 2:0 z faworytkami turnieju GLKS Świdnica. W meczu o trzecie miejsce siatkarki Pagazu pokonały 2:0 drużynę LKS Czarni Rokitki. Reprezentantki naszego powiatu zdobyły brązowe medale mistrzostw województwa. Finał dolnośląski wygrały po wyrównanym meczu 2:1 siatkarki ze Świdnicy. “Brązowa drużyna” zagrała w składzie: K.Trzepak-Balicka, M.Antoniewska, O.Karska, H.Murawska, K.Ogonowska, A.Owcarz i P.Trzepak.

W niedzielę w finale dolnośląskim LZS zagrali siatkarze Cystersów Pagaz Krzeszów. W Żmigrodzie trafili w pierwszych meczach na  III ligowe drużyny z Lubina i Żmigrodu. Po wyrównanych meczach ulegli obu drużynom po 2:1, zajmując ostatecznie 5-6 miejsce w województwie. Oba turnieje były rozegrane w ramach XXI Dolnośląskich Igrzysk LZS.

Zarząd Powiatu Kamiennogórskiego oraz Wójt Gminy Kamienna Góra współfinansowali wyjazd siatkarskich drużyn na  finał dolnośląski.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment