Castle Dreams w Kamiennej Górze

Dnia 29 czerwca 2018 roku o godz. 19:00 na dziedzińcu Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze odbędzie się koncert zespołu Castle Dreams. Organizatorem koncertu jest kamiennogórskie Centrum Kultury. Bilety 10 zł.

Castle Dreams to duet instrumentalistów, który z powodzeniem istnieje 10 lat. W składzie zespołu jest twórca projektu gitarzysta Grzegorz Buczkowski oraz skrzypaczka Katarzyna Lipert.

Duet wykonuje muzykę rockową z elementami folku. Grając własne kompozycje równie chętnie sięga po standardy rockowe, muzykę celtycką i dawną, często w nowych, zaskakujących aranżacjach. Duet ten można było usłyszeć na wielu koncertach na terenie całego kraju i za granicą. Katarzyna Lipert reprezentowała grupę podczas 4 edycji programu Must Be The Music. Wiele koncertów spotkało się z dużą aprobatą wśród publiczności i pozytywnymi recenzjami w mediach.

Koncerty Castle Dreams to połączenie dynamicznych skrzypiec elektrycznych z wirtuozerską gitarą elektryczną, także energetycznych rytmów z melancholią i rozmarzeniem.

W dorobku duetu Castle Dreams są dwie płyty : „Rose Of The Island” – cover album inspirowany muzyką celtycką, irlandzką, który zawiera muzykę filmową oraz utwory Blackmore’s Night i Castle Dreams, a także „Tower” – oprócz autorskich kompozycji album zawiera własne, intrygujące wersje standardów rockowych.

Fot. Castle Dreams facebookShare

Zobacz inne

Leave a Comment