Uprawiał na balkonie krzaki konopi

Kara pozbawienia wolności nawet do 3 lat grozić może mężczyźnie podejrzanemu o uprawę konopi indyjskich. Mężczyzna uprawiał krzaki konopi na balkonie swojego mieszkania. Funkcjonariusze zabezpieczyli 10 sztuk w różnym stadium rozwoju. Z zabezpieczonych sadzonek można uzyskać ponad 800 porcji handlowych. Mężczyzna twierdził, że uprawia ziele na własne potrzeby. Został zatrzymany w policyjnym areszcie.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze w wyniku prowadzonych działań zatrzymali 43-letniego jeleniogórzanina podejrzanego o  uprawę krzaków konopi.

Do zatrzymania doszło po tym, jak policjanci uzyskali informację, że mężczyzna ten może posiadać w swoim domu narkotyki. Po sprawdzeniu miejsca zamieszkania mężczyzny, podejrzenia potwierdziły się. Okazało się, że na balkonie mężczyzna uprawiał w doniczkach krzaki konopi. Policjanci zabezpieczyli 10 sztuk w różnym stadium rozwoju. Z zabezpieczonych sadzonek można uzyskać ponad 800 porcji handlowych marihuany. Mężczyzna twierdził, że posiadał narkotyki na własne potrzeby.

Został on zatrzymany w policyjnym areszcie. Za uprawę krzaków konopi mężczyźnie grozić może nawet do 3 lat pozbawienia wolności. Policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy.

Źródło: Policja Jelenia Góra

Więcej policyjnych komunikatów prasowych w tagach policja.

Share

Zobacz również

Dodaj komentarz