Kamiennogórscy policjanci zatrzymali podejrzanego o popełnienie przestępstwa na tle seksualnym

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze zatrzymali 42 – latka podejrzanego o to, że obnażał się w pobliżu miejsca, gdzie bawiły się dzieci. Mężczyzna już usłyszał zarzut w tej sprawie. Grozi mu teraz kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze w dn. 11 czerwca br. otrzymał zgłoszenie o tym, że nieznany mężczyzna obnaża się niedaleko miejsca, gdzie bawią się dzieci. Przybyli na miejsce funkcjonariusze kamiennogórskiej policji w wyniku penetracji terenu, zatrzymali 42 – letniego mieszkańca miasta, który ukrywał się w krzakach. W chwili zatrzymania miał on w wydychanym powietrzu ponad promil alkoholu. Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu.

W wyniku dalszych czynności procesowych funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego postawili mężczyźnie zarzut mówiący o tym, iż kto w celu zaspokojenia seksualnego prezentuje małoletniemu poniżej 15 roku życia wykonanie czynności seksualnej, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. Mężczyzna ten przyznał się do zarzucanego mu czynu, jak też złożył w tej sprawie wyjaśnienia. O jego karze zadecyduje Sąd.

Źródło: Policja Kamienna Góra

Więcej policyjnych komunikatów prasowych w tagach policja.

Share

Zobacz również

Leave a Reply