Halloween w Arado

Dnia 31 października 2015 roku z okazji święta Halloween w kamiennogórskich podziemiach Arado odbyło się nocne zwiedzanie ze specjalnie przygotowanym scenariuszem i atrakcjami.

Pod nazwą „Ostatni Bastion” została wykonana inscenizacja tajemniczych wydarzeń, jakie miały miejsce w Kamiennej Górze po 1945 roku.
Zwiedzający mieli możliwość przeżyć znakomite widowisko z udziałem zombie, przygotowane przez sporą grupę rekonstruktorów i aktorów.

Halloween 2015 w Arado zaskoczyło wszystkich. W profesjonalnie przygotowanej inscenizacji uczestniczyły tłumy zwiedzających.

Zapraszamy do poniższej galerii prezentującej atmosferę nocnego zwiedzania w Arado.

Share

Zobacz inne

4 Thoughts to “Halloween w Arado”

  1. Sylwester

    Byłem i oceniam takie dywagacje raczej negatywnie… nie jestem zadowolony

    1. Wydarzenie Halloween, jakie zorganizowało Arado jest bardzo pozytywnie odbierane przez wiele osób, co można zauważyć na ich Facebook’u. Alternatywą dla Halloween w Arado był zorganizowany wieczór w Bazylice w Krzeszowie. Każdy miał wybór gdzie będzie chciał przebywać tego dnia. Pozdrawiamy.

  2. […] Ubiegłoroczne Halloween również zostało profesjonalnie zorganizowane i odbyło się pod nazwą „Ostatni Bastion”, gdzie została wykonana inscenizacja tajemniczych wydarzeń, jakie miały miejsce w Kamiennej Górze po 1945 roku. Relacja z Halloween w Arado 2015 dostępna tutaj. […]

Leave a Comment