Festyn Rodzinny i Arka Noego w Kamiennej Górze

Przypominamy, że już w najbliższą niedzielę odbędzie się kolejny Festyn Rodzinny przy kościele pw. Matki Bożej Różańcowej w Kamiennej Górze, który zwieńczony zostanie koncertem zespołu Arka Noego, o czym informowaliśmy w maju br. tutaj.

Start wydarzenia o godz. 15. Zaczynamy koncertem zespołu Bez Drinka z Boguszowa Gorc, następie występy naszych małych milusińskich z kamiennogórskich przedszkoli.

Około godz. 15:30 będzie Was wspierać mocna ekipa uśmiechniętych animatorek z Fortis – alternatywnie z klasą i Warsztaty Einsteina. Animatorki przygotowały mnóstwo atrakcji m.in. wywoływanie zdjęć w specjalnej ciemni, bańki mydlane, specjalnie ręcznie robione buttony, ekstra pianki do malowania, magiczne tabletki oraz różnego rodzaju animacje i zabawy.

Animacje z dziećmi będą do około godziny 18-18:30. Do godz. 17.30 będzie można wysłuchać koncertu zespołu z Boguszowa-Gorc. W międzyczasie także będzie można złożyć ofiarę na remont kościoła, skorzystać z dmuchańców, koników czy grilla z kiełbaską, chleba ze smalcem i watę cukrową oraz orzeźwiające napoje.

Uwaga! Plac przy kościele będzie zamknięty dla pojazdów ze względu na bezpieczeństwo dzieci.

Fot. Arka Noego Official

Share

Zobacz inne