Awans mł. insp. Tomasza Kościckiego

Awans . insp. Tomasza Kościckiego na stanowisko Pierwszego Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu.

. insp. Tomasza Kościcki dzisiaj (poniedziałek, 17stycznia) został powołany na stanowisko Pierwszego Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji we Wałbrzychu.

Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu powołał na stanowisko Pierwszego Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu . inp. Tomasza Kościckiego, dotychczasowego I Zastępcę Komendanta Powiatowego Policji w Kamiennej Górze.

Tomasz Kościcki na przestrzeni blisko 24 lat służby związany był między innymi z Komendą Miejską Policji w Jeleniej Górze, gdzie pełnił funkcję Komendanta Komisariatu Policji w Karpaczu, Wydziałem Kryminalnym Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, a w latach 2011–2022 pełnił zaszczytną funkcję I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Kamiennej Górze. Przez wszystkie lata służby dał się poznać jako wzorowy i zaangażowany w swoją pracę funkcjonariusz i przełożony. Ściśle związany był z pionem kryminalnym, gdzie bezpośrednio nadzorował i kierował pracą wydziału. Był wielokrotnie nagradzany. Prezentowana postawa zawodowa oraz osiągnięcia w służbie były również podstawą do wyróżnienia i odznaczenia brązowym medalem za długoletnią służbę, oraz brązową odznaką „Zasłużony Policjant”. Uroczyste pożgane . insp. Tomasza Kościckiego odbędzie się w terminie późniejszym. Na chwilę obecną nie jest jeszcze znany jego zastępca.

Dzisiaj (poniedziałek, 17 stycznia) w imieniu Komendanta KPP w Kamiennej Górze insp. Janusza Cygal, wszystkich policjantek, policjantów i pracowników cywilnych składamy na ręce pana .insp. Tomasza Kościckigo najserdeczniejsze podziękowania za lata profesjonalnej i owocnej współpracy. Życzymy dalszych sukcesów w życiu zawodowym i osobistym.

Źródło:  Komenda Powiatowa Policji w Kamiennej Górze.

Więcej komunikatów w kategorii Policja.

Zobacz inne

Leave a Comment