W Dniu Kobiet wszystkim mieszkankom gminy Marciszów życzę dużo zdrowia, radości, miłości, szczęścia, spełnienia marzeń i nieustającego uśmiechu na co dzień.
Wiesław Cepielik
Wójt Gminy Marciszów
W Dniu Kobiet wszystkim mieszkankom gminy Marciszów życzę dużo zdrowia, radości, miłości, szczęścia, spełnienia marzeń i nieustającego uśmiechu na co dzień.
Wiesław Cepielik
Wójt Gminy Marciszów