Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, pragniemy złożyć wyjątkowe życzenia zdrowia, aby nie opuszczało Was na krok i pozwalało korzystać z życia z całych sił, radości, aby cieszyć się każdą chwilą,
spokoju, który zagości w Waszych domach, rodzinnego ciepła, aby towarzyszyło przy wigilijnym stole, sukcesów i pomyślności w realizacji marzeń i dążeniu do postawionych celów, aby nadchodzący Nowy Rok był jeszcze lepszy od tego!
Z serca życzą prezes Arkadiusz Dybiec, wiceprezes Robert Greb oraz pracownicy Specjalnej Strefy Ekonomicznej Małej Przedsiębiorczości S.A.