W Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze odbył się uroczysty apel podsumowujący I semestr roku szkolnego 2019/2020.
Podczas apelu wyróżnienia otrzymali wszyscy uczniowie, którzy w I semestrze bieżącego roku szkolnego wykazali się osiągnięciami w różnych dziedzinach życia szkolnego.
Wśród nich znaleźli się uczniowie z najwyższą średnią ocen w szkole, ze wzorową – 100 % frekwencją, laureaci konkursów, sportowcy, wolontariusze.
W szkolnym konkursie Prymus – najlepsze wyniki w nauce, w kategorii szkoła branżowa I stopnia:
I miejsce zajęła klasa 3 F klasa wielozawodowa
II miejsce zajęła klasa 3G zawód kucharz/sprzedawca
III miejsce zajęła klasa 2 H zawód mechanik pojazdów samochodowych
W szkolnym konkursie Prymus – najlepsze wyniki w nauce, w kategorii technikum:
I miejsce zajęła klasa 4 E technik żywienia i usług gastronomicznych
II miejsce zajęła klasa 3 A technik logistyk z innowacją pedagogiczną logistyka w wojskowości i w ochronie życia i zdrowia
III miejsce zajęła klasa 1 T technik informatyk
Najwyższą średnią ocen w kategorii Szkoły branżowej I stopnia zdobyli:
I miejsce Przemysław Karski klasa 3G ze średnią ocen 5,27
II miejsce Katarzyna Ropelewska klasa 3G ze średnią ocen 5, 18
III miejsce Dominika Plewa klasa 1M ze średnią ocen 4,86
Najwyższą średnią ocen w kategorii technikum zdobyli:
I miejsce Ewelina Szymczak klasa 3A ze średnią ocen 5,07
II miejsce ex aequo: Julita Czoch klasa 2S i Alexandra Królova klasa 3a ze średnią ocen 5
III miejsce Robert Jadeszko klasa 1S ze średnią ocen 4,86
W Szkolnym konkursie na najlepszą frekwencję w kategorii szkoły branżowej I stopnia:
I miejsce zajęła klasa 1 F 1 klasa wielozawodowa
II miejsce 1 M 1 zawód ślusarz
III miejsce 1 J 1 klasa wielozawodowa
W Szkolnym konkursie na najlepszą frekwencję w kategorii technikum:
I miejsce zajęła klasa 1 A 1 technik logistyk z innowacją pedagogiczną logistyka w wojskowości
II miejsce klasa 1 E 1 technik żywienia i usług gastronomicznych
III miejsce 1 S 1 technik spedytor
Na wyróżnienie zasługują również uczniowie, którzy w I semestrze wykazali się wzorową – 100 procentową frekwencją:
Z klasy 1 a1:
Piotr Mokrzycki
Karolina Morawska
Patryk Trząsalski
Z klasy 1 e1:
Alicja Cabała
Małgorzata Kic
Patrycja Sobies
Sandra Baziak
Z klasy 1 t1:
Marcel Zdziński
Z klasy 1 t:
Dawid Nowak
Łukasz Noworolnik
Z klasy 1 w:
Jacek Pawłowski
Z klasy 2 s:
Dawid Kołodziej
Z klasy 2 t:
Kacper Wysowski
Z klasy 3 a:
Alexandra Królova
Karolina Kwaśniewska
Ewelina Szymczak
Z klasy 4 a:
Anita Król
Z klasy 4 e:
Marcelina Karwacka
Z klasy 1 f1:
Michał Bałos
Dawid Giedwilas
Jakub Kitliński
Aleksander Kupczyński
Jakub Marzol
Krystian Puciato
Weronika Tomasiak
Jakub Walczak
Z klasy 1 f:
Sylwia Jucewicz
Kinga Pędziwiatr
Z klasy 1 j1:
Marcel Gaweł
Damian Jała
Z klasy 1 j:
Szymon Nachman
Z klasy 1 m1:
Amadeusz Kunasz
Marcel Lasak
Z klasy 1 m:
Marcin Majerski
Karol Wiktor
Z klasy 2 m:
Denis Adamus
W dalszej części wręczono wyróżnienia w ramach przeprowadzonych działań i konkursów oraz certyfikaty VCC potwierdzające kompetencje zawodowe w zawodach:
- Komputer i internet w zawodach technicznych
- Wykonywanie usług kelnerskich
- Kucharz
- Logistyk-spedytor
- Własny biznes-jak otworzyć i prowadzić działalność gospodarczą
- Systemy prezentacji informacji w biznesie
- Inżynieria projektowania komputerowego CAD 2Di 3D