Zobacz Ducha Gór

Dziś 15.10.2013 roku w Sali Lustrzanej Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze, odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursie fotograficznym „Zobacz Ducha Gór”. Organizatorem konkursu była Fundacja Nowin Jeleniogórskich, a współorganizatorem Spółdzielnia Pracy Dziennikarzy i Wydawców „Nowiny Jeleniogórskie” – wydawca tygodnika Nowiny Jeleniogórskie.

Tematem konkursu były wszelkiego rodzaju atrakcje turystyczne związane z regionem geograficznym Kotliny Jeleniogórskiej, Karkonoszy, Gór Izerskich, Gór Kaczawskich, Rudaw Janowickich, Doliny Bobru, Doliny Kwisy. Sporym ograniczeniem był fakt, iż nadesłane zdjęcia konkursowe musiały być wykonane w 2013 roku. Rozstrzygnięcie konkursu ogłoszono na łamach Nowin Jeleniogórskich Nr 40.

Z pośród 160 fotografii nadesłanych do redakcji, jury nagrodziło dwanaście zdjęć. Miło mi poinformować, iż jedno z wyróżnień padło na moją osobę. Jury uznało moje zdjęcie za najlepsze zdjęcie reportażowe z wydarzeń rozgrywających się wokół nas. Wyróżniona fotografia pochodzi z galerii prezentowanej na naszym serwisie z turnieju Working Cow Horse, jaki odbył się 03.08.2013 roku na XII Międzynarodowych Mistrzostwach Polski Western i Rodeo w Ściegnach.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment