Zniszczył donice z kwiatami, teraz grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który zniszczył trzy donice z kwiatami na szkodę Urzędu Miasta w Kowarach. Poniesione straty oszacowano na 1800 zł. Do zdarzenia doszło w nocy z 30 na 31 października ubiegłego roku. Odpowie on za uszkodzenie mienia z pobudek chuligańskich za co teraz grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Kowar ustalili, a następnie zatrzymali 23-letniego mieszkańca powiatu jeleniogórskiego podejrzanego o uszkodzenie mienia z pobudek chuligańskich.
Jak ustalili funkcjonariusze, do zdarzenia doszło w nocy z 30 na 31 października ubiegłego roku w Kowarach. Mężczyzna z bez żadnego powodu zniszczył 3 donice z ozdobnym roślinami stojącym w centrum Kowar. Wandal kopał je i rzucał nimi. Poniesione straty na szkodę Urzędu Miasta oszacowano na 1800 zł.
Powiadomieni o przestępstwie policjanci rozpoczęli poszukiwanie wandala. Na podstawie zebranych w tej sprawie informacji oraz analizy nagrań z kamer monitoringu funkcjonariusze wytypowali i zatrzymali 23-letniego mężczyznę jako podejrzewanego o ten czyn.
Mężczyzna odpowie za uszkodzenie mienia z pobudek chuligańskich  za co  grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Policja Jeleniogórska. Więcej komunikatów w tagach policja.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment