Znęcała się nad mężem

Żona z zakazem zbliżania się do męża. Taką decyzję podjął prokurator wobec 54-letniej kamiennogórzaki, która zraniła współmałżonka nożem i groziła mu śmiercią.

Kamiennogórscy policjanci zatrzymali kobietę do wyjaśnienia, która groziła 63-letniemu mężowi pozbawieniem życia. Do zdarzenia doszło 10 kwietnia br. 54-latka trafiła do policyjnego aresztu, gdzie następnie kryminalni przedstawili jej zarzut znęcania się psychicznego i fizycznego nad mężem.

Mężczyzna powiadomił Policję, że żona przy użyciu noża spowodowała na jego ciele liczne rany, a dodatkowo szarpała go, popychała, rzucała w jego stronę różnymi przedmiotami oraz przy użyciu pilota telewizyjnego uderzyła go w twarz, niszcząc okulary.

Dodatkowo w przeciągu ostatnich kilku lat miała ona stosować wobec niego przemoc psychiczną w postaci częstych awantur, które wszczynała w domu, wykrzykując w stronę męża liczne obelgi i wulgaryzmy.

Kobieta przyznała się częściowo do zarzucanego jej czynu, który zagrożony jest karą pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat. W związku z powyższym prokurator zakazał także kobiecie jakichkolwiek kontaktów z mężem oraz nakazał jej opuszczenie wspólnego mieszkania.

Źródło:
asp. Paulina Basta
Oficer Prasowy
KPP Kamienna Góra

Więcej komunikatów w kategorii Policja.

Share

Zobacz również

Leave a Reply