Zmień zakupy w DOBRE zakupy

Przypominamy, iż Stowarzyszenie Brama Czadrowska jest już zarejestrowane w serwisie internetowym FaniMani.pl.

Stowarzyszenie Brama Czadrowska działania na rzecz rozwoju społeczności wiejskiej w Czadrowie. Od teraz może tą organizację wesprzeć każdy, kto kupuje w internecie – nie płacąc ani grosza więcej niż za zwykłe zakupy. Umożliwia to serwis FaniMani.pl, w którym Stowarzyszenie Brama Czadrowska posiada swój profil.

Jeśli internauta robiący zakupy online będzie chciał wesprzeć organizację, wystarczy, że wejdzie na jej profil tutaj >>, kliknie “Wspieram za darmo”, wybierze sklep i zrobi zakupy jak zwykle. Określony procent wartości zakupów trafi do naszego stowarzyszenia. To naprawdę proste rozwiązanie, a korzystanie z niego jest zupełnie darmowe dla osób robiących zakupy.

Stowarzyszenie Brama Czadrowska działa na podstawie ustawy Prawo o stowarzyszeniach i ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie. Ostatnio zrealizowanym projektem były warsztaty fotograficzne dla dzieci. Pieniądze z darowizn pozwolą na większe zaangażowanie w działania statutowe organizacji. Gorąco zachęcamy do wspierania Stowarzyszenia Brama Czadrowska przy okazji każdych zakupów w internecie.

74010

Share

Zobacz inne

Leave a Comment