Zlot Krasnali – Rycerskie zabawy Krasnali

W dniu 27 lipca 2019 roku w Gorzeszowie, przy rezerwacie przyrody nieożywionej Głazy Krasnoludków, odbył się XVII Zlot Krasnali. Tym razem motywem przewodnim było średniowiecze – “Rycerskie zabawy Krasnali”.

Dla przebranych uczestników zabawy organizator przygotował pokaz mody średniowiecznej – na wybiegu zaprezentowały się m.in. księżniczki, rycerze, elfy i krasnale.
Rzut do tarczy, średniowieczne piłkarzyki, turniej rycerski, oblężenie zamku to tylko część zabaw z Animatorami firmy PRO Media Team z Bierunia. Tradycyjnie nie zabrakło również wspaniałego tortu, ścianki wspinaczkowej i dmuchanej zjeżdżalni.
Jedną z atrakcji była wizyta sokolnika Pana Henryka Chaleckiego z Wojanowa. Każdy miał możliwość zrobienia fotografii z sokołem i małą sówką. Dzieci odwiedził również Komisarz Lew – maskotka Policji.

Podczas wydarzenia odbyło się spotkanie z dziećmi w ramach akcji „Uratuj Misia”. Program skierowany jest dla dzieci w wieku do 6 lat należących do Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych oraz dzieci w przedszkolu w Pisarzowicach.

Ta corocznie organizowana impreza ma charakter całodniowego pikniku rodzinnego. To wyjątkowe miejsce wypełniają dzieci przebrane w kolorowe stroje skrzatów i nie tylko.
W ubiegłym roku Rezerwat Skalny Głazy Krasnoludków zamienił się w prehistoryczną krainę, której goście spotkali się z dinozaurami, prawdziwymi jaskiniowcami i dowiedzieli się, jak wyglądało życie w epoce kamienia łupanego. Relacja z ubiegłego roku oczywiście dostępna na naszym portalu.

Zlot Krasnali ponownie odbył się pod naszym patronatem medialnym. Zapraszamy do poniższej galerii prezentującej wyjątkową atmosferę tego wydarzenia.

Więcej zdjęć w galerii na naszym fanpage.

Zobacz ofertę patronatu medialnego
Share

Zobacz inne

One Thought to “Zlot Krasnali – Rycerskie zabawy Krasnali”

Leave a Comment