Zlot Krasnali – Krasnal na tropie dinozaurów

Dnia 28 lipca 2018 roku w Gorzeszowie przy rezerwacie przyrody nieożywionej Głazy Krasnoludków odbył się XVI Zlot Krasnali.

Ta corocznie organizowana impreza ma charakter całodniowego pikniku rodzinnego. To wyjątkowe miejsce wypełniają dzieci przebrane w kolorowe stroje skrzatów, a w powietrzu unosi się zapach cukrowej waty i popcornu. W programie imprezy znajdują się m.in. konkursy, zabawy z Clownem i Animatorami, warsztaty, malowanie buziek i wiele innych atrakcji dla dzieci.

W tym roku Rezerwat Skalny Głazy Krasnoludków zamienił się w prehistoryczną krainę, której goście spotkali się z dinozaurami, prawdziwymi jaskiniowcami i dowiedzieli się, jak wyglądało życie w epoce kamienia łupanego.
Każde dziecko, które przybyło przebrane w kostium krasnala, jaskiniowca lub dinozaura wzięło udział w loterii fantowej, w której do wygrania było wiele ciekawych nagród. Podczas rodzinnych rozgrywek uczestnicy mogli zbudować m.in. pojazd Flinstonów i ścigać się na nartach. Animatorzy i ekipa z Promedia Team przez cały czas trwania Zlotu zabawiali małych przebierańców, zapraszając ich do tańca, śpiewu, malując twarze czy prowadząc rozgrywki gigantycznych kręgli.

Organizatorzy zadbali również o to, żeby w Gorzeszowie każdy znalazł coś dla ducha, jak i ciała. Były więc warsztaty malowania na kamieniu i zdobienia piernikowych dinusiów. Nie zabrakło oczywiście dorocznej niespodzianki w postaci pysznego i wspaniale udekorowanego tortu, który został rozdzielony wśród uczestników Zlotu Krasnali.

Zlot Krasnali ponownie odbył się pod naszym patronatem medialnym. Zapraszamy do poniższej galerii prezentującej wyjątkową atmosferę tego wydarzenia.

Ubiegłoroczna relacja dostępna tutaj.Share

Zobacz inne

3 Thoughts to “Zlot Krasnali – Krasnal na tropie dinozaurów”

  1. […] Relacja z ubiegłego roku oczywiście dostępna na naszym portalu. […]

  2. […] Ta corocznie organizowana impreza ma charakter całodniowego pikniku rodzinnego. To wyjątkowe miejsce wypełniają dzieci przebrane w kolorowe stroje skrzatów i nie tylko. W ubiegłym roku Rezerwat Skalny Głazy Krasnoludków zamienił się w prehistoryczną krainę, której goście spotkali się z dinozaurami, prawdziwymi jaskiniowcami i dowiedzieli się, jak wyglądało życie w epoce kamienia łupanego. Relacja z ubiegłego roku oczywiście dostępna na naszym portalu. […]

Leave a Comment