Zlot food trucków w Kamiennej Górze

Aktualizacja
Planowany zlot food trucków w Kamiennej Górze został przez organizatora odwołany. Powodem jest wprowadzenie na terenie kraju obostrzeń związanych z pandemią.  


W dniach 16, 17 i 18 października 2020 roku do Kamiennej Góry wracają prawdziwi pasjonaci kulinariów, którzy przez trzy dni będą karmić mieszkańców swoimi popisowymi daniami. Kulinarne pożegnanie lata będzie miało miejsce na parkingu pod Parkiem Handlowym Kamienna Góra przy ul. Papieża Jana Pawła II 10B. Wstęp wolny.

Długi weekend od 16-18 października upłynie w Kamiennej Górze pod znakiem dobrego jedzenia. Organizator zlotu zaprasza na wielki rodzinny piknik pod Parkiem Handlowym, gdzie będzie miał miejsce zlot pojazdów przystosowanych do przygotowywania i wydawania jedzenia.

Ucztowanie w formule wielkiego, rodzinnego pikniku, którego główną atrakcją jest kilkanaście food trucków, od kilku lat przyciąga spragnionych niecodziennych smaków mieszkańców.

Serwowane będą oryginalne potrawy kuchni z kilku kontynentów. Nie zabraknie sycących dań głównych, przekąsek, deserów oraz napojów, w tym aromatycznych kaw i pysznej lemoniady.

Zobacz inne

Leave a Comment