Zgłosił interwencję, a sam trafił do aresztu, ponieważ był poszukiwany

Kara pozbawienia wolności nawet do lat 3 grozić może mężczyźnie, który posiadał narkotyki i był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 6 miesięcy i 5 dni. Mężczyzna zgłosił interwencję w swoim mieszkaniu. W efekcie to on trafił do aresztu.

Policjanci  z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze  zatrzymali 32-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. Dodatkowo był on poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 6 miesięcy i 5 dni za inne przestępstwa.

1 kwietnia 2019 roku około godziny 10.15 policjanci pojechali do jednego z jeleniogórskich mieszkań na interwencję zgłoszoną przez 32-letniego mężczyznę. Na miejscu okazało się, że zgłaszający bardzo się spieszy i zależy mu na tym, aby jak najszybciej opuścić mieszkanie. Po sprawdzeniu okazało się, że mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 6 miesięcy i 5 dni. Ponadto w plecaku posiadał woreczek strunowy, w którym była marihuana. Z zabezpieczonych narkotyków można uzyskać kilkanaście porcji handlowych.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy.

Teraz za  posiadanie narkotyków  grozić mu może nawet do 3 lat pozbawienia wolności. Po wykonaniu czynności został przekazany do Aresztu Śledczego.

Źródło: Policja Jelenia Góra

Więcej policyjnych komunikatów prasowych w tagach policja.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment