Zgłoś się do programu “Damy i wieśniaczki”

Centrum Biblioteczno-Kulturalne Gminy Kamienna Góra nawiązało współpracę z realizatorem programu telewizyjnego „Damy i wieśniaczki” emitowanego przez telewizję TTV. Well well Productions  poszukuje na naszym terenie bohaterek do kolejnego sezonu wspomnianej produkcji.

Propozycja kierowana jest do pań w wieku 20-45 lat, mieszkających na terenach wiejskich. Choć nie jest to warunek konieczny, mile widziane są szczególnie właścicielki gospodarstw rolnych, kobiety zajmujące się hodowlą zwierząt lub uprawą roślin. Udział w programie wiąże się z koniecznością przyjęcia w swoich progach „damy”, ale jednocześnie daje możliwość spędzenia trzech dni w dużym mieście i przeżycia wspaniałej przygody. Warto zaznaczyć, że uczestniczki otrzymują gratyfikację finansową rzędu kilku tysięcy złotych (do indywidualnego ustalenia).

Warunkiem zgłoszenia się na casting jest wypełnienie ankiety, podpisanie odpowiednich formularzy oraz nagranie krótkich filmików, w których kandydatki zaprezentują siebie oraz swoje domy. Szczegóły dostępne pod numerem telefonu 668 025 398.

Realizator chce rozpocząć nagrania na przełomie marca i kwietnia, natomiast emisja odcinków zaplanowana jest na początek maja.

Pliki do pobrania:

REGULAMIN
OŚWIADCZENIE
OGŁOSZENIE

Share

Zobacz również

Leave a Comment