Zespół Taneczny Krąg – KST6

W dniu 21 czerwca 2019 roku w Krzeszowie odbyła się kolejna edycja imprezy rozrywkowo-kulturalnej Krze-Show-Time.

Szóstą edycję imprezy Krze-Show-Time rozpoczęły znakomite występy taneczne i teatralne utalentowanych dzieci i młodzieży działających w sekcjach lokalnego CBK. Jako pierwsi zaprezentowali się tancerze Klubu Fraszka pod opieką pana Marka Homoncika. Kolejno dzieci z sekcji baletowej z CBK Pisarzowice prowadzonej przez panią Patrycję Morel. Swoje umiejętności zaprezentowały również dzieci z sekcji teatralnej CBK Krzeszów prowadzonej przez panią Aldonę Chwalińską- Kusztal.

Taniec i śpiew gościł przez całą imprezę. W piękny świętojański wieczór wprowadził wszystkich swoim spektaklem Zespół Taneczny Krąg ze Świdnicy. Dopełnieniem występu był barwny korowód z wiankami nad staw, gdzie swoją pomocą służyli dzielni druhowie z OSP Krzeszów. W niecodziennej aranżacji ze skrzydłami ledowymi zaprezentował się także zespół taneczny Sabayon z Wrocławia.

Część muzyczną wydarzenia wypełniły koncerty zespołów. Na początek znakomita “Kapela Jędrusie” z Jędrzejowa, która rozbawiła krzeszowską publiczność. Następnie kamiennogórska formacja “Rock Tube” z coverami polskich i światowych gigantów rocka. Na zakończenie mocne uderzenie zespołu Mescalero z Wrocławia.

W trakcie trwania imprezy dzieci mogły korzystać z warsztatów plastycznych, dmuchanej zjeżdżalni i innych atrakcji.

Pełna relacja z Krze-Show-Time6 dostępna na naszym portalu.

Galeria – Koncert Kapela Jędrusie
Galeria – Koncert Rock Tube
Galeria – Koncert Mescalero
Galeria – Tancerze i przedstawienia

 

Zobacz ofertę patronatu medialnego
Share

Zobacz inne

6 Thoughts to “Zespół Taneczny Krąg – KST6”

  1. […] zespołu Mescalero Koncert zespołu Rock Tube Występ Zespołu Tanecznego Krąg Koncert Kapeli Jędrusie Występy tancerzy i przedstawienia (adsbygoogle = window.adsbygoogle || […]

  2. […] Reportaż z wydarzenia Krze-Show-Time6Reportaż z dożynek w PisarzowicachReportaż z wydarzenia Krze-Show-Time4 […]

Leave a Comment