Zenek Martyniuk wystąpi w Kamiennej Górze

Miłośników muzyki tanecznej informujemy, że w Kamiennej Górze wystąpi Zenek Martyniuk z zespołem Akcent. Koncert odbędzie się 30 kwietnia br. na terenie kamiennogórskiego zalewu.

Uwaga! Zmiany w imprezie.

Urząd Miasta w Kamiennej Górze zaprasza firmy cateringowe do składania ofert na poprowadzenie strefy gastronomicznej i handlowej podczas „Wielkiej kamiennogórskiej majówki 2020”. Więcej informacji tutaj.

Program:

Czwartek (30 kwietnia) gwiazdą wieczoru będzie Zenon Martyniuk wraz z zespołem Akcent, ponadto zespół Avangarde. Na zakończenie dnia zaplanowana jest zabawa taneczna z zespołem Pająki, która potrwa do godz. 24.00.

Piątek (1 maja) „Rajd Arado”, czyli największe wydarzenie militarne o charakterze historyczno-edukacyjnym w Europie Środkowej. Oczywiście będzie funkcjonować również wesołe miasteczko oraz strefa rozrywkowa (operator strefy rozrywkowej wyłoniony zostanie w analogicznym postępowaniu).

Zenon Martyniuk, lider disco-polowej formacji Akcent to postać doskonale znane na polskim rynku muzycznym. Na naszym portalu znajdują się już reportaże z koncertów Zenka. Zapraszamy do oglądania.

Relacja z koncertu Zenka w Wałbrzychu dostępna tutaj.
Relacja z koncertu Zenka w Wałbrzychu dostępna tutaj.
Relacja z koncertu Zenka we Wrocławiu dostępna tutaj.

Zobacz inne

One Thought to “Zenek Martyniuk wystąpi w Kamiennej Górze”

Leave a Comment