Po godzinie 19 dyżurny stanowiska kierowania w Komendzie Powiatowej w Kamiennej Górze otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na wysokości miejscowości Ogorzelce.
W wyniku zdarzenia doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych.
Na szczęście brak osób poszkodowanych.
Droga jest obecnie zablokowana – ruch zostanie przywrócony po usunięciu pojazdów i zabezpieczeniu miejsca zdarzenia.
Na miejscu pracują zastępy straży pożarnej oraz służby współdziałające.
Źródło: mł. kpt. Marek Malich
Fot. sekc. Adrian Bochenek / OSP Ogorzelec
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kamiennej Górze