Zawody indywidualne w tenisie stołowym

Dzisiaj (środa, 13 października) w sali gimnastycznej w Pisarzowicach odbyły się zawody indywidualne w tenisie stołowym w ramach Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Zawody rozegrane zostały systemem brazylijskim. Pierwsza trójka w rywalizacji dziewcząt, jak i chłopców awansowała do Finału Strefy jeleniogórskiej, który odbędzie się 3-4 marca 2022 roku w Pisarzowicach.

Wyniki Igrzyska dzieci – Dziewczęta:

1. I. Walter – A. Ogorzałek 0 – 2
2. M. Bodziony – H. Pastuch 1 – 2
3. A. Ogorzałek – M. Bodziony 0 – 2
4. I. Walter – H. Pastuch 0 – 2
5. A. Ogorzałek – H. Pastuch 0 – 2
6. I. Walter – M. Bodziony 0 – 2

Klasyfikacja Końcowa:

1. H. Pastuch SP Pisarzowice
2. N. Bodziony SP Pisarzowice
3. A. Ogorzałek SP Chełmsko Śląskie
4. I. Walter SP Pisarzowice

Wyniki Igrzyska dzieci – Chłopcy

1. J. Kołodziej – J. Potrawski 2:0
2. I. Cierpikowski – G. Olszewki 0:2
3. A. Gabryś – F. Homoncik 0:2
4. J. Potrawski – F. Homoncik 0:2
5. F. Zając – I. Cierpikowski 2:0
6. S. Reszutek – A Gabryś 2:1
7. S. Rzeszutek – J. Kołodziej 0:2
8. H. Ziemiański – F. Zając 2:1
9. H. Ślimak – G. Olszewski 0:2
10. F. Homoncik – E. Zarzycki 0:2
11. J. Kołodziej – H. Ziemiański 2:0
12. G. Olszewski – E. Zarzycki 0:2
13. F. Homoncik – H. Ślimak 2:0
14. S. Rzeszutek – F. Zając 1:2
15. F. Homoncik – G. Olszewski 2:1
16. H.Ziemiański – F. Zając 0:2
17. F. Homoncik – J. Kołodziej 2:0
18. E. Zarzycki – F. Zając 2:0
19. J. Kołodziej – F. Zając 2:0
20. F. Homoncik – E. Zarzycki 0:2

Klasyfikacja końcowa:

1. Zarzycki Ernest SP Pisarzowice
2. Homoncik Ernest SP Krzeszów
3. Kołodziej Jonasz SP Pisarzowice
4. Zając Franciszek SP Chełmsko Śląskie
5-6 Ziemiński Hubert SP Chełmsko Śląskie
5-6 Olszewski Gabriel SP Krzeszów
7-8 Rzeszutek Nasri SP Krzeszów
7-8 Ślimak Hubert SP Szarocin
8-11 Piotrowski Jakub SP Pisarzowice
8-10 Cierpikowski Ignacy SP Pisarzowice
8-11. Gabryś Adam SP Pisarzowice

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Wyniki dziewcząt:

1. Sroka O. – Makowska I. 0:2
2. Makowska I. – Malicha W. 2:1
3. Malicha W. – Sroka O. 2:1

Kolejność końcowa:

1. Makowska Iwona SP 2 Kamienna Góra
2. Malicha Weronika SP Szarocin
3. Sroka Oliwia SP 2 Kamienna Góra

Wyniki chłopców:

1. Łojko H. – Gamń D. 2:0
2. Rzeszutek J. – Stawarz K. 0:2
3. Grzybowski I. – Tokarczyk F. 1:2
4. Grabka K. – Gierasimowicz G. 2:0
5. Rola D. –Jacel O. 0:2
6. Ora O. – Pabis J. 0:2
7. Maciaszek Ł. – Sakalski K. 2:0
8. Andrzejewski D. – Łojko H. 0:2
9. Stawarz K. – Tokarczyk F. 2:0
10. Grabka K. – Jacel O. 0:2
11. Pabis J. – Maciaszek Ł. 2:1
12. Grzybowski I. – Rzeszutek J. 0:2
13. Rola D. – Gierasimowicz G. 2:0
14. Sakalski K. – Ora O. 2:1
15. Sakalski K. – Andrzejewski D. 1:2
16. Rola D. – Tokarczyk F. 2:0
17. Rzeszutek J. – Grabka K. 0:2
18. Gamoń D. – Maciaszek Ł. 0:2
19. Łojko H. – Stawarz K. 2:0
20. Jacel O. – Pabis J. 2:0
21. Andrzejewski D. – Rola D. 1:2
22. Grabka K. – Maciaszek Ł. 2:0
23. Pabis J. – Rola D. 1:2
24. Stawarz K. – Grabka K. 0:2
a. Pólfnały
Łojko H. – Rola D. 2:0
Jacel O. – Grabka K. 2:0
III miejsce
Rola D. – Grabka K. 0:2
b. Finał
Łojko H. – Rola D. 2:0

Kolejność końcowa:

1. Jacel Oliwier SP 2 Kamienna Góra
2. Łojko Hubert SP Chełmsko Śląskie
3. Grabka Kacper SP 2 Kamienna Góra
4. Rola Daniel SP Krzeszów
5-6.Stawarz Kacper SP Chełmsko Śląskie
5-6.Pabis Jan SP Krzeszów
7-8.Andrzejewski Daniel SP Pisarzowice
7-8.Maciaszek Łukasz SP Krzeszów
9-12.Sakalski Kamil SP Chełmsko Śląskie
9-12.TokarczykFabian SP Chełmsko Śląskie
9-12.Rzeszutek Jakub SP Krzeszów
9-12.Gamoń Dominik SP Chełmsko Śląskie
13-15.Ora Oskar SP Pisarzowice
13-15.Gierasimowicz Gracjan SP Szarocin
13-15.Grzybowski Iszan SP Pisarzowice

Share

Zobacz również

Leave a Reply