Zawieszone nieodpłatne porady prawne

W związku z pogarszającą się sytuacją epidemiologiczną na terenie Powiatu Kamiennogórskiego i koniecznością przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się wirusa Starosta Kamiennogórski informuje, że osobiste świadczenie nieodpłatnych porad prawnych i poradnictwa obywatelskiego w punktach zlokalizowanych w Kamiennej Górze (ul. Sienkiewicza 6a) i w Lubawce (ul. Dworcowa 33) zostaje zawieszone do odwołania.

W tym okresie pomoc prawna udzielana będzie za pośrednictwem środków porozumiewania się na odległość, po wcześniejszej elektronicznej rejestracji wizyty poprzez stronę internetową np.ms.gov.pl lub telefonicznie przez prawników według poniższego harmonogramu.

Wszelkie informacje dotyczące udzielania bezpłatnej pomocy prawnej znajdują się na stronie Starostwa Powiatowego w Kamiennej Górze BIP zakładka NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA kamienna-gora.bip.net.pl.

Informację można również uzyskać pod numerem telefonu 75 64 50 254 i mailowo: sekretarz@kamienna-gora.pl.

Nie ma potrzeby składania oświadczenia o tym, że nie jest się w stanie ponieść kosztów odpłatnej pomocy prawnej (w przypadku przedsiębiorców, że w ciągu roku nie byli zatrudniani pracownicy).

Share

Zobacz również

Leave a Comment