Zawalczą o zwycięstwo na KopalniaKu

W dniach 20-21 października w Wałbrzychu odbędzie się XIX Ogólnopolska Giełda Kabaretowa „KopalniaK” (dawniej „PrzeWAŁka”), o czym informowaliśmy wcześniej.

20 października 2017 roku w konkursie na najlepszy kabaret i stand`upera XIX Ogólnopolskiej Giełdy Kabaretowej „KopalniaK” wystąpią:

1. Kabaret Trzecia Strona Medalu
2. Kabaret Czołówka Piekła
3. Mieszko Minkiewicz
4. Paulina Potocka
5. Magda Kubicka
6. Kabaret I tyle

Oceni ich: Piotr Plewa, Grzegorz Halama i Karina Kąsek. Publiczność też będzie mogła głosować na swojego faworyta. 20 października wystąpi również Grzegorz Halama w programie “Długo i szczęśliwie, czyli intymne życie grubasa”, o czym informowaliśmy tutaj.

Ogłoszenie wyników oraz programy zwycięzców 21 października. Gali tegorocznego KopalniaKa towarzyszyć będzie Piotr Bałtroczyk w programie “Mężczyzna z kijowym peselem”, o czym informowaliśmy tutaj.

XIX Ogólnopolska Giełda Kabaretowa „KopalniaK” – 20, 21 października od godz. 18:00 w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury na terenie Starej Kopalni.

Bilety w cenie 20/30 zł (20 października) i 40/50 zł (21 października) do nabycia w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury (ul. Wysockiego 29 na terenie Starej Kopalni i ul. Broniewskiego 65a na Piaskowej Górze) oraz na eBilet.pl.

KopalniaK: bo musi być wesoło!

Grzegorz Halama w Wałbrzychu

Piotr Bałtroczyk w WałbrzychuShare

Zobacz inne

Leave a Comment