Zatrzymany za serię przestępstw

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który ma na koncie co najmniej 7 przestępstw przeciwko mieniu, których dopuścił się w Jeleniej Górze. Jego łupem padło mienie o wartości około 4 tysiące złotych. Teraz za popełnione przestępstwa grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 31-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzieże z włamaniem oraz o usiłowania kradzieży z włamaniem.

Mężczyzna został zatrzymany na terenie Cieplic  22 stycznia br. w Jeleniej Górze na gorącym uczynku popełnienia przestępstwa. Pokrzywdzony powiadomił, że 31-latek zdemolował mu i okradł jego auto. Jak się później okazało, był to samochód nowego partnera jego byłej dziewczyny.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze, ustalili, że mężczyzna  w Jeleniej Górze dopuścił się  pod koniec grudnia ubiegłego roku dodatkowo co najmniej 7 przestępstw przeciwko mieniu. Są to kradzieże z włamaniem  oraz usiłowania kradzieży z włamaniem.

Jako były pracownik jednej z jeleniogórskich firm, włamał się do pomieszczeń biurowych , skąd ukradł mienie o wartości 3800 zł. Był to sprzęt elektroniczny. Ponadto włamał się i próbował ukraść 6 zaparkowanych na terenie tej firmy samochodów.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy i ustalają co 31-latek zrobił ze skradzionym mieniem. Niewykluczone, że ma on na koncie więcej podobnych czynów.

31-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Teraz  za popełnione przestępstwa grozić  mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło:
Policja Jelenia Góra
podinsp. Edyta Bagrowska

Więcej policyjnych komunikatów prasowych w tagach policja.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment