Zatrzymany za rozbój w jednym z dyskontów spożywczych

Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o rozbój. Do zdarzenia doszło w jednym z dyskontów spożywczych w Jeleniej Górze. Mężczyzna stojąc na linii kas z napojem energetycznym, pokazał kasjerce przedmiot przypominający broń, a następnie z kasy ukradł 320 zł. Po zdarzeniu uciekł. Teraz zatrzymanemu grozić może nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji  w Jeleniej Górze w wyniku prowadzonych działań ustalili, a następnie zatrzymali 26-letniego mężczyznę podejrzanego o rozbój.

Jak ustalili funkcjonariusze, do zdarzenia doszło 24 czerwca br. rano w jednym z dyskontów spożywczych w Jeleniej Górze. 26-latek stojąc na linii kas z napojem energetycznym, pokazał kasjerce przedmiot przypominający broń, a następnie z kasy ukradł 320 zł, po czym uciekł.

Powiadomieni o przestępstwie policjanci rozpoczęli poszukiwanie mężczyzny , który dopuścił się tego czynu. Na podstawie zebranych w tej sprawie informacji oraz na podstawie analizy nagrań z kamer monitoringu wytypowali i zatrzymali 26-latka jako podejrzewanego o ten czyn.

Obecnie policjanci szczegółowo wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. Teraz za to przestępstwo grozić mu może nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Policja Jelenia Góra

Więcej policyjnych komunikatów prasowych w tagach policja.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment