Zatrzymany za narkotyki oraz przestępstwa przeciwko mieniu

Policjanci z Karpacza zatrzymali mężczyznę podejrzanego o przestępstwa przeciwko mieniu oraz posiadanie narkotyków. Przestępstw tych dopuścił się w Karpaczu i okolicach w okresie ostatnich 2 lat. Funkcjonariusze na terenie jego posesji zabezpieczyli marihuanę, z której można uzyskać ponad 3 tysiące porcji handlowych oraz 2 quady pochodzące z kradzieży. Teraz grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Karpacza ustalili, a następnie  zatrzymali 33-letniego mieszkańca powiatu jeleniogórskiego podejrzanego o kradzieże, kradzieże z włamaniem oraz posiadanie narkotyków.

Jak ustalili policjanci, mężczyzna w okresie ostatnich 2 lat na terenie Karpacza i w jego okolicach dopuścił się co najmniej 5 przestępstw przeciwko mieniu. Są to kradzieże z włamaniem  i kradzieże. Ma on na koncie kradzież skutera, kamery monitoringu, 2 quadów, próbę włamania do budynku jednorodzinnego oraz włamanie do szatni klubu sportowego.

Policjanci w trakcie czynności na terenie jego posesji w altance ogrodowej zabezpieczyli marihuanę, z której można uzyskać ponad 3 tysiące porcji handlowych oraz zabezpieczyli 2 quady, które zostały skradzione z prywatnej posesji 31 stycznia br.

Obecnie policjanci wyjaśnią szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Teraz za popełnione przestępstwa grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło:
Policja Jelenia Góra
podinsp. Edyta Bagrowska

Więcej policyjnych komunikatów prasowych w tagach policja.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment