Zatrzymany za kradzieże z włamaniem w hotelu

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który ma na koncie sześć kradzieży z włamaniem w jednym z hoteli w powiecie jeleniogórskim. Zatrzymany był gościem hotelowym. Do kradzieży wykorzystał skradzioną kartę elektroniczną hotelu. Policjanci już po dwóch godzinach od zgłoszenia zatrzymali mężczyznę i odzyskali w całości skradzione mienie. Teraz mężczyźnie grozić może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Komisariatu Policji w Karpaczu w wyniku podjętych działań już po dwóch godzinach od zgłoszenia, ustalili i zatrzymali 21-letniego mieszkańca powiatu gdańskiego podejrzanego o szereg kradzieży z włamaniem.

Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna był gościem w jednym z hoteli w powiecie jeleniogórskim. Mężczyzna posługując się skradzioną kartą elektroniczną hotelu, włamał się do 6 pokoi hotelowych. Jego łupem padł tablet i pieniądze. Straty, pokrzywdzeni wycenili na ok 2200zł.  Wszystkich tych przestępstw mężczyzna dopuścił się w sierpniu br. Właściciel obiektu hotelowego, 3 sierpnia br powiadomił policję o kradzieży. Funkcjonariusze po otrzymaniu zgłoszenia o kradzieży z włamaniem, po dwóch godzinach zatrzymali 21-latka i odzyskali w całości skradzione mienie. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów.

Teraz grozić może mężczyźnie nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Policja Jelenia Góra

Więcej policyjnych komunikatów prasowych w tagach policja.

Share

Zobacz również

Dodaj komentarz