Zatrzymany z narkotykami

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który posiadał narkotyki. Z zabezpieczonych środków odurzających można uzyskać ponad 100 porcji handlowych. Teraz mężczyzna odpowie za posiadanie narkotyków za co grozić mu może kara pozbawienia wolności nawet do 3 lat.

Policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 21-letniego jeleniogórzanina podejrzanego o  posiadanie narkotyków.

6  października br. policjanci patrolując miasto, około godziny 21.30 na ul. Powstania Styczniowego zauważyli młodego mężczyznę, który na ich widok zaczął się nerwowo zachowywać.  Policjanci postanowili sprawdzić co jest powodem takiego zachowania. Okazało się, że były to narkotyki. Policjanci w plecaku znaleźli  w worku foliowym marihuanę. Łącznie zabezpieczyli narkotyki, z których można uzyskać ponad 100 porcji handlowych.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy, sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych narkotyków oraz sprawdzają czy mężczyzna nie zajmował się ich dystrybucją.

21-latkowi za posiadanie narkotyków grozić może nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Policja Jeleniogórska

Więcej policyjnych komunikatów prasowych w tagach policja.

Share

Zobacz również

Dodaj komentarz