Zatrzymany na włamaniu do mieszkania

Kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat grozić może mężczyźnie podejrzanemu o kradzież z włamaniem. Został on zatrzymany przez policjantów mieszkaniu, w trakcie przeszukiwania szuflad. W kieszeni posiadał aparat fotograficzny oraz srebrną biżuterię. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Teraz mężczyzna za popełniony czyn odpowie przed sądem.

Policjanci Wydziału Prewencji z Komisariatu I Policji  w Jeleniej Górze zatrzymali 40-latka podejrzanego o kradzież z włamaniem.

13 kwietnia br. około godziny 17.10 policjanci pojechali na zgłoszenie, według którego doszło do włamania do jednego z mieszkań, a sprawca najprawdopodobniej jest w środku. Drzwi od wskazanego lokalu były otwarte i nosiły ślady uszkodzeń. W środku policjanci zatrzymali mężczyznę, który przeszukiwał szuflady. Okazał się nim 40-letni jeleniogórzanin. Mężczyzna miał w kieszeni aparat fotograficzny oraz srebrną biżuterię, które to mienie najprawdopodobniej zostało skradzione z tego mieszkania.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Za kradzież z włamaniem grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Policja Jelenia Góra

Więcej policyjnych komunikatów prasowych w tagach policja.

Share

Zobacz również

Leave a Reply