Zatrzymana za kradzież paliwa

Kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat grozić może kobiecie podejrzanej o kradzież z włamaniem. Zatrzymana w sierpniu br. włamała się do zbiornika z paliwem pojazdu osobowego zaparkowanego na jednym z parkingów w Jeleniej Górze. Jej łupem padło około 100 litrów paliwa o wartości 600 zł. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Teraz za popełniony czyn odpowie przed sądem.

Policjanci Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 35-letnią jeleniogórzankę  podejrzaną o kradzież z włamaniem.

Jak ustalili funkcjonariusze, podejrzana w sierpniu br. włamała się do zbiornika z paliwem pojazdu osobowego zaparkowanego na jednym z parkingów w Jeleniej Górze. Jej łupem padło około 100 litrów paliwa o wartości 600 zł.

Powiadomieni o przestępstwie policjanci rozpoczęli poszukiwanie osoby, która dopuściła się tego czynu. Na podstawie zebranych w tej sprawie informacji oraz analizy nagrań z kamer monitoringu wytypowali 35-latkę jako podejrzewaną o to przestępstwo.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy.

Teraz za popełnione przestępstwo grozić jej może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Policja Jeleniogórska. Więcej komunikatów w tagach policja.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment