Zatrzymali poszukiwanego 16-latka, który ukradł deskorolkę Hoverboard

W ręce funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Boguszowie Gorcach wpadł 16-letni mieszkaniec powiatu wałbrzyskiego. Nieletni ukradł deskorolkę Hoverboard wartości 700 zl. Ponadto był osobą poszukiwaną za niepowrót do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego, miał przy sobie środki odurzające i w czasie zatrzymania był bardzo agresywny.

Do kradzieży deskorolki Hoverboard wartości 700 zł. doszło 17 listopada br. Chłopiec zostawił ją pod drzwiami mieszkania i wyszedł pobawić się na podwórko. Gdy wrócił deski już nie było. Jako sprawcę kradzieży Dzielnicowy z Boguszowa Gorc wytypował 16-letniego mieszkańca powiatu wałbrzyskiego. Nieletni unikał kontaktu z mundurowymi, gdyż nie powrócił z przepustki do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego i był osobą poszukiwaną. 21 listopada wpadł w ręce boguszowskich policjantów. W czasie zatrzymania był bardzo agresywny. Znieważył oraz naruszył nietykalność cielesną funkcjonariuszy. Przy nieletnim ujawniono i zabezpieczono również prawie 0,5 g marihuany.

Sprawą 16-latka zajmie się sąd rodzinny. Na jego decyzję nieletni będzie oczekiwał w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym, do którego został przewieziony.

Źródło: Policja Wałbrzyska. Więcej komunikatów w tagach policja.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment