Zatrzymali 29-latkę, która w napadzie złości uszkodziła zapakowany samochód

29-letnia mieszkanka Wałbrzycha trafiła w ręce policjantów drugiego komisariatu po tym jak w napadzie złości uszkodziła zaparkowany na ulicy Moniuszki samochód dostawczy. Kobieta odpowie teraz przed sądem. Za zniszczenie mienia grozi jej kara pozbawienia wolności do lat 5.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji II w Wałbrzychu w połowie lipca otrzymali informację o uszkodzeniu mienia i ustalili, że nieznany sprawca poprzez kopanie zniszczył w zaparkowanym na jezdni samochodzie jego lewy bok, tj. przednie drzwi, błotnik oraz pokrywę silnika. Tym samym spowodował straty na rzecz pokrzywdzonej 48-latki w kwocie blisko 1500 zł.

Dzięki pracy operacyjnej i realizacji informacji własnych policjanci drugiego komisariatu zatrzymali 29-letnią kobietę odpowiedzialną za zniszczenie pojazdu w poniedziałek nad ranem przy ul. Batorego w Wałbrzychu. W trakcie czynności podejrzana przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia. Mieszkanka naszego miasta oświadczyła, że w momencie popełniania przestępstwa była bardzo zdenerwowana i wyładowała swoją frustrację na napotkanym przez nią przypadkowym pojeździe. Teraz za ten czyn może trafić za kraty więzienia na 5 lat.

Źródło: Policja Wałbrzych

Więcej policyjnych komunikatów prasowych w tagach policja.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment