Zatrzymali 2 poszukiwanych do odbycia kary pozbawienia wolności

Dzielnicowi zatrzymali 2 mężczyzn poszukiwanych do odbycia kary pozbawienia wolności za niestosowanie się do wyroku sądowego. Obydwaj zostali zatrzymani w wynajmowanych lokalach. Zatrzymani zostali przekazani do Aresztu Śledczego.

Dzielnicowi z Komisariatu I Policji  w Jeleniej Górze zatrzymali  dwóch mężczyzn w wieku 30 i 44 lata poszukiwanych do odbycia kary pozbawienia wolności za niestosowanie się do wyroku sądowego.

Obydwaj mężczyźni byli poszukiwani na podstawie postanowień wydanych przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze  według, których mieli zostać zatrzymani i doprowadzeni do Aresztu Śledczego.

30 –latka policjanci zatrzymali 12 grudnia br. Mężczyzna ma do odbycia karę pozbawienia wolności w wymiarze 3 miesięcy za niestosowanie się do wyroku sądowego. Dzielnicowy w trakcie służby uzyskał informację, że poszukiwany mężczyzna wynajmuje mieszkanie na terenie osiedla Zabobrze. Informację tę potwierdził. We wskazanym lokalu zastał i zatrzymał 30-latka.

Drugi z mężczyzn ma do odbycia karę pozbawienia wolności w wymiarze 6 miesięcy za to samo przestępstwo. Mężczyzna ten został przez dzielnicowego zatrzymany 15 grudnia br. również w wynajmowanym lokalu.

Obydwaj zatrzymani zostali przekazani do Aresztu Śledczego w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

Źródło: Policja Jeleniogórska. Więcej komunikatów w tagach policja.

Zobacz inne

Leave a Comment