Klasa okręgowa 2018/2019, grupa: Jelenia Góra
Kolejka 18 – 6-7 kwietnia |
Cosmos Radzimów |
– |
Chrobry Nowogrodziec |
6 kwietnia, 16:00 |
Lotnik Jeżów Sudecki |
– |
Włókniarz Leśna |
7 kwietnia, 11:00 |
Łużyce Lubań |
– |
Piast Bolków |
6 kwietnia, 16:00 |
Pogoń Świerzawa |
– |
Piast Wykroty |
6 kwietnia, 16:00 |
Olimpia Kamienna Góra |
– |
GKS Warta Bolesławiecka |
6 kwietnia, 16:00 |
Nysa Zgorzelec |
– |
Julia Szklarska Poręba |
6 kwietnia, 15:00 |
Hutnik Pieńsk |
– |
Stella Lubomierz |
6 kwietnia, 15:00 |
Granica Bogatynia |
– |
Gryf Gryfów Śląski |
6 kwietnia, 16:00 |
Klasa A 2018/2019, grupa: Jelenia Góra I
Kolejka 16 – 6-7 kwietnia |
Czarni Przedwojów |
– |
Pub Gol Jelenia Góra |
6 kwietnia, 16:00 |
Pogoń Wleń |
– |
Lechia Piechowice |
7 kwietnia, 11:00 |
Orzeł Wojcieszów |
– |
Budowlani Wojcieszów |
7 kwietnia, 15:00 |
KS Łomnica |
– |
Bóbr Marciszów |
7 kwietnia, 15:00 |
Olimpia Kowary |
– |
KS 1946 Chełmsko Śląskie |
6 kwietnia, 16:00 |
Orzeł Mysłakowice |
– |
Czarni Strzyżowiec |
7 kwietnia, 11:00 |
Dolomit Pisarzowice |
– |
Halniak Miłków |
7 kwietnia, 11:00 |
Klasa A 2018/2019, grupa: Wałbrzych I
Kolejka 18 – 6-7 kwietnia |
Podgórze Wałbrzych |
– |
Unia Jaroszów |
7 kwietnia, 16:00 |
Victoria Świebodzice |
– |
Włókniarz Głuszyca |
6 kwietnia, 16:00 |
Iskra Witków Śląski |
– |
Czarni Wałbrzych |
7 kwietnia, 13:00 |
KS Walim |
– |
Sudety Dziećmorowice |
7 kwietnia, 16:00 |
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych |
– |
Darbor Bolesławice |
7 kwietnia, 16:00 |
Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) |
– |
Herbapol Stanowice |
7 kwietnia, 13:00 |
Zagłębie Wałbrzych |
– |
Górnik II Wałbrzych |
7 kwietnia, 11:00 |
Orzeł Lubawka |
– |
Błękitni Słotwina |
7 kwietnia, 16:00 |
Klasa B 2018/2019, grupa: Jelenia Góra I
Kolejka 13 – 6-7 kwietnia |
Orły Lipienica |
– |
Victoria Czadrów |
7 kwietnia, 11:00 |
Lesk Sędzisław |
– |
LZS Janiszów |
7 kwietnia, 11:00 |
Husaria Grzędy |
– |
Dragon Miszkowice |
7 kwietnia, 12:00 |
Potok Karpniki |
– |
Uran Okrzeszyn |
7 kwietnia, 11:00 |
Skalnik Czarny Bór |
– |
Bóbr Opawa |
7 kwietnia, 11:00 |
Victoria Jelenia Góra |
– |
Płomyk Borówno |
7 kwietnia, 15:00 |
Źródło: 90minut.pl