Zakończenie roku szkolnego – ZSZiO w Kamiennej Górze

Od dzisiaj (piątek, 26 czerwca) uczniowie mogą oficjalnie rozpocząć wakacje. Pandemia koronawirusa nie pozwala na uroczyste pożegnanie uczniów kończących naukę z rocznika 2019/2020. Świadectwa zostaną wydane uczniom indywidualnie.

W gronie absolwentów wyróżnionych za wyniki w nauce znaleźli się:

Technikum na podbudowie szkoły podstawowej

I A 1 technik logistyk z innowacją pedagogiczną: logistyka w wojskowości – Karolina Morawska 4,86 wzorowe

Technikum na podbudowie gimnazjum

1A technik logistyk z innowacją pedagogiczną: logistyka w wojskowości – Arkadiusz Janik 5,16 wzorowe, Patrycja Kasprzyk 4,76 wzorowe, Jakub Kopyść 4,84 wzorowe

I S technik spedytor: Wiktoria Górowska 4,81 bardzo dobre, Robert Jadeszko 5,43 wzorowe, Kacper Nowak 5,0 wzorowe, Vanessa Wierzbicka 5,0 wzorowe

IT technik informatyk: Łukasz Noworolnik 4,89 wzorowe

I W technik budownictwa: Kinga Bieniek 4,79 wzorowe, Jacek Pawłowski 4,84 wzorowe

II A technik logistyk z innowacją pedagogiczną: logistyka w wojskowości, Gracjan Wastag 4,81 wzorowe

II E technik żywienia i usług gastronomicznych: Daria Czerwiak 4,94 wzorowe, Julia Witwicka 5,0 wzorowe

II S technik spedytor: Sandra Burska 4,89 wzorowe, Oliwia Chylińska 4,79 bardzo dobre, Julita Czoch 5,58 wzorowe, Klaudia Madej 5,47 wzorowe, Kamila Pawlukiewicz 4,79 wzorowe

III A technik logistyk z innowacją pedagogiczną: logistyka w wojskowości / logistyka w ochronie życia i zdrowia:
Klaudia Cyrek 4,88 wzorowe, Aleksandra Dereń 4,94 wzorowe, Jakub Fujar 5,33 wzorowe, Aleksandra Królova 5,44 wzorowe, Karolina Kwaśniewska 5,19 wzorowe, Kamila Pawlik 5,33 wzorowe, Marcelina Rapacz 4,94 wzorowe, Ewelina Szymczak 5,5 wzorowe

III E technik żywienia i usług gastronomicznych: Maja Cabała 4,88 wzorowe

III S technik spedytor : Agnieszka Mordarska 4,93 wzorowe

III W technik budownictwa + technik mechatronik: Adrian Matkowski 4,93 wzorowe

Szkoła Branżowa I stopnia na podbudowie gimnazjum

I F wielozawodowa: sprzedawca Kinga Pędziwiatr 4,88 wzorowe, fryzjer Aneta Sztangierska 4,80 wzorowe

I M ślusarz: Wojciech Gieniec 5,0 bardzo dobre, Marcin Majerski 4,95 bardzo dobre, Dominika Plewa 5,32 wzorowe, Marcel Sobociński 4,84 wzorowe, Jakub Sztejkowski 4,89 wzorowe

II H mechanik pojazdów samochodowych: Michał Krupa 4,83 wzorowe, Gracjan Wolak 4,83 wzorowe

II M ślusarz: Patryk Kowalski 4,92 bardzo dobre

Gratulujemy

Reportaż z ubiegłego roku dostępny tutaj.

Share

Zobacz również

Dodaj komentarz