Zakładka Deutsch

Od dawna naszą „czadrowską” witrynę odwiedzają internauci z całego świata. Spowodowane to jest między innymi relacjami z międzynarodowych imprez organizowanych w naszym regionie. Cykliczne wydarzenia takie jak Castle Party, Brutal Assault, Piknik Harley-Davidson czy Bull Riding przyciągają wielu fanów a dzięki Facebook’owi mają oni łatwość w rozpowszechnianiu informacji o naszych relacjach fotograficznych.

Umieściliśmy na serwisie stronę informacyjną w wersji angielskiej i niemieckiej na temat Czadrowa, w menu pod nagłówkiem. Zawierają one ogólną informację o sołectwie i posiadanym od niedawna herbie, który jest wizytówką naszej społeczności. Informacje te pozwolą przybliżyć odwiedzającym, w której części świata znajduje się Czadrów.

Jeżeli znasz dowolny język i zechcesz przetłumaczyć krótką informację na temat Czadrowa proszę o kontakt na adres czadrow@onet.pl

Poniżej prezentujemy grafikę statystyk. Przedstawia ona kraje z których odwiedzono naszą „czadrowską” witrynę. Statystyki za okres 2012 – 2014 r.

67660

Share

Zobacz inne

Leave a Comment