Zajechał drogę innemu kierowcy, doszło do awantury i użycia broni hukowej

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze bezpośrednio po zdarzeniu zatrzymali 36-letniego jeleniogórzanina podejrzewanego o nielegalne posiadanie broni oraz uszkodzenie ciała.

Jak ustalili funkcjonariusze, 23 kwietnia br. po godz. 15, 23-letni jeleniogórzanin na jednej z ulic osiedla Zabobrze zajechał drogę 36-letniemu kierującemu pojazdem marki Audi. 23-latek twierdził, że mężczyzna jest mu winien pieniądze i zwleka z ich oddaniem. Pomiędzy mężczyznami doszło do kłótni, szarpaniny, w efekcie której 36-latek wyjął z auta broń hukową i kilka razy uderzył nią 23-latka oraz wystrzelił z niej w jego kierunku. Na szczęście mężczyzna nie doznał poważnych obrażeń. Kiedy na miejscu pojawili się funkcjonariusze, 23-latek został przewieziony do szpitala na badania, a 36-latek trafił do policyjnego aresztu.

Obydwaj mężczyźni byli trzeźwi. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy i nadal prowadzą czynności. Okazało się, że 36-latek nie posiadał wymaganego zezwolenia na broń.

Teraz za popełnione przestępstwa grozić mu może nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Policja Jeleniogórska. Więcej komunikatów w tagach policja.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment