Zagrali o Puchar Wójta Gminy Kamienna Góra

W piątek, 29 października br. w sali sportowej Szkoły Podstawowej w Krzeszowie został rozegrany Turniej o Puchar Wójta Gminy Kamienna Góra. Były to jednocześnie zawody o Mistrzostwo Powiatu LZS w piłce siatkowej kobiet. W turnieju zagrały tylko dwie drużyny, ponieważ drużyna MKS Sudety Kamienna Góra z przyczyn losowych odwołała swój udział.

Puchar Wójta Gminy Kamienna Góra zdobyły i obroniły tytuł mistrzowski siatkarki LKS Pagaz Krzeszów. Po wyrównanym meczu o pierwsze miejsce drużyna z Krzeszowa pokonała 3:0 siatkarki UKS Amator z Marciszowa. Obydwie drużyny będą reprezentowały powiat kamiennogórski na finale strefy jeleniogórskiej 7 listopada w Lwówku Śląskim.

Tego samego dnia w sali Szkoły Podstawowej w Marciszowie odbył się siatkarski turniej o Puchar Wójta Gminy Marciszów. Reportaż z wydarzenia dostępny tutaj.