Zaginiona 16-latka odnaleziona

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego wałbrzyskiej komendy odnaleźli 16-letnią mieszkankę Wałbrzycha, która 4 lutego nie wróciła do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną. Mundurowi, przez dwie doby, bez przerwy, sprawdzali miejsca, gdzie przypuszczalnie mogła przebywać dziewczyna. W poszukiwaniach brali również udział funkcjonariusze Straży Pożarnej OSP w Wałbrzychu oraz GOPR-owcy.

4 lutego br. około godz. 14.00 funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu otrzymali zgłoszenie o zaginięciu 16-letniej mieszkanki Wałbrzycha. Dziewczyna nie wróciła do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną. Z uwagi na zagrożenie zdrowia a nawet życia dziewczyny do poszukiwań 16-latki zaangażowano cały stan etatowy Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu oraz  funkcjonariuszy Straży Pożarnej OSP w Wałbrzychu i GOPR-owców. Przez dwie doby, bez przerwy, wszystkie służby sprawdzały miejsca, gdzie przypuszczalnie mogła przebywać dziewczyna.
Wczoraj około godz. 15 wałbrzyscy kryminalni patrolujący okolice ogródków działkowych w dzielnicy Nowe Miasto, zauważyli idącą ogrodową alejką poszukiwaną 16-latkę. Dziewczyna była wyziębiona i odwodniona. Decyzją lekarza została przewieziona na obserwację do szpitala.

Źródło: Policja Wałbrzyska. Więcej komunikatów w tagach policja.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment