Zaginął Zbigniew Bryk ze Starych Bogaczowic

Uwaga! Policjanci kryminalni wałbrzyskiej komendy poszukują zaginionego 56-letniego Zbigniewa Bryka. Mężczyzna ostatni raz widziany był w miniony piątek nad ranem w miejscu zamieszkania w Starych Bogaczowicach i do tej pory najbliżsi nie mają z nim kontaktu.

Z informacji, które zebrali policjanci wynika, że 56-letni Zbigniew Bryk w dniu 28 sierpnia br. w godzinach 6-8 oddalił się z miejsca zamieszkania i do tej pory do niego nie wrócił. W chwili zaginięcia ubrany był w szarą bluzę typu polar bez kaptura, spodnie dżinsowe koloru czarnego oraz białe sportowe buty. Mężczyzna ma około 170 cm wzrostu, bez zarostu, włosy krótkie ciemne, szczupłej budowy ciała, nie posiada przy sobie dowodu osobistego jak i telefonu komórkowego.

Wszystkich, którzy mają informacje, o tym gdzie w/w mężczyzna może przebywać lub mogą pomóc w jego odnalezieniu, prosimy o kontakt pod numerem alarmowym Centrum Powiadamiania Ratunkowego 112 lub bezpośrednio w Komendzie Miejskiej Policji w Wałbrzychu przy ul. Mazowieckiej 2 (tel. 47 87 513 60).

Źródło: Policja Wałbrzyska. Więcej komunikatów w kategorii Policja.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment